Pomoc
dla frankowiczów

Skontaktuj się z nami – otrzymasz szybką konsultację

ponad 50
Wygranych spraw
ponad 98 %
Skuteczności

Formularz - Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Mówią o nas

Artykuł o wygranej sprawie w serwisie forebs.pl „Sąd przyznał darmowy kredyt hipoteczny. Bankowi należy się tylko to, co pożyczył.

Artykuł o wygranej sprawie w serwisie money.pl „Darmowy kredyt hipoteczny. Bank odzyskał tyle, ile pożyczył”

Audycja z adwokatem Pawłem Przybyłowskim o problemach zadłużonych w kredytach CHF.

Audycja z adwokatem Pawłem Przybyłowskim wyjaśniająca orzeczenie Sądu Najwyższego z 25 marca.

Audycja z adwokatem Pawłem Przybyłowskim „Unieważnienie czy odwalutowanie – o co w Sądzie ma walczyć Frankowicz”

Pomoc dla Frankowiczów

W ostatnich latach, kursy waluty we frankach szwajcarskich (CHF) w stosunku do PLN znacznie wzrosły – konsumenci musieli i muszą nadal spłacać znacznie wyższe raty, niż na początku.

Dodatkowo znacznie wzrosło saldo zadłużenia kredytu, czyli dług kredytobiorcy wobec Banku, nawet o 50 %. Dla przykładu, w przypadku kredytu wziętego na kwotę 400000 PLN w 2008 r., zadłużenie wobec Banku wynosi ponad 600000 PLN.

Banki nie chcą podpisywać ugód z konsumentami, gdyż zainteresowane są tylko zyskiem, który osiągają na podstawie bezprawnych klauzul kursowych.

Jak prowadzić postępowania sądowe przeciwko Bankom, jeśli kredyt jest waloryzowany do obcej waluty, czyli CHF?

Zachęcamy do skorzystania z pomocy Kancelarii, która przedstawi Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie dotyczące umów kredytowych.

Przykładowy wykres korzyści dla frankowiczów

Wygrane Sprawy z Bankami

Pozwy przeciwko Bankom - korzyści dla Frankowiczów

Współpracujemy z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

Nasza kancelaria współpracuje z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w zakresie rozwiązania problemów prawnych obywateli, którzy zaciągnęli kredyty frankowe oraz inne kredyty walutowe.

Takie wyróżnienie potwierdza, że nasza kancelaria jest godnym partnerem w zakresie powierzenia spraw dotyczących kredytów frankowych.
Przypominamy, że pomoc dla frankowiczów jest realna, a osoby które posiadają kredyt we frankach mogą z naszą pomocą podjąć odpowiednie kroki, aby rozwiązać własne problemy. Jesteśmy w stanie doprowadzić poprzez odpowiednie rozwiązania prawne do obniżenia raty kredytu lub zmniejszenia zadłużenia wobec banku.  

Dlaczego warto?

Adwokat Paweł Przybyłowski
Naprawdę warto zawalczyć o swoje prawa, zwłaszcza, jeśli spłata kredytu waloryzowanego do waluty jest dużym obciążeniem, a także wtedy, gdy istnieje potrzeba sprzedaży nieruchomości obciążonej hipoteką. Kancelaria Adwokacka działa na terenie Trójmiasta, ale zajmujemy się również sprawami kredytów waloryzowanych do walut udzielonych kredytobiorcom także w innych częściach kraju.