Pomoc
dla frankowiczów

Skontaktuj się z nami – otrzymasz szybką konsultację

ponad 350
Wygranych spraw
ponad 150
prawomocnych wyroków

Formularz - Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Pomoc dla Frankowiczów

Umowy kredytowe indeksowane albo denominowane do waluty obcej mogą posiadać klauzule abuzywne. W przypadku, gdy umowa kredytowa zawiera postanowienia niedozwolone, kredytobiorcy mogą dochodzić swoich praw przed sądem.

Kancelaria dokona bezpłatnej analizy dokumentacji kredytowej, wskazując czy istnieją podstawy do wystąpienia z roszczeniami na drogę postępowania sądowego. Wraz z analizą przedstawiona zostanie oferta na prowadzenie sprawy. Analiza jest niezobowiązująca, pozwoli jednak Państwu zapoznać się z możliwymi działaniami oraz zakresem roszczeń.

Kancelaria z dużym sukcesem prowadzi sprawy roszczeń z umów kredytów indeksowanych oraz denominowanych m.in. przeciwko:

Wygrane Sprawy z Bankami

Przebieg Sprawy

Kontakt z Kancelarią

Wypełnij formularz, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, poinformujemy Państwa jakie dokumenty są niezbędne dla przeprowadzenia analizy.

Dokumentacja kredytowa

Przekaż nam komplet dokumentacji kredytowej (umowa, aneksy do umowy, jeśli takowe były zawierane, regulamin lub część ogólną umowy), a przygotujemy dla Państwa w terminie 14 dni bezpłatną analizę.

Analiza i oferta

Na adres mailowy przekażemy analizę umowy kredytu z wskazaniem istnienia podstaw do wystąpienia na drogę postępowania sądowego. Przedstawimy także ofertę na prowadzenie sprawy, w której zawarte będą koszty związane z wynagrodzeniem Kancelarii.

Przygotowanie umowy zlecenia

W przypadku akceptacji przedstawionej oferty przygotowana zostanie dla Państwa umowa zlecenia oraz pełnomocnictwo do działania w sprawie. Prowadzenie sprawy pozostawiasz w rękach doświadczonego zespołu Kancelarii.

Wyliczenia i projekt pozwu

Kancelaria przygotuje w Państwa sprawie stosowne wyliczenia oraz sporządzi projekt pozwu.

Dążymy do wygranej

Kancelaria w Państwa imieniu wniesie powództwo przeciwko Bankowi i będzie reprezentować Państwa w toku postępowania przed Sądem I oraz II instancji. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprawach kredytów walutowych oraz podnoszoną przez nas na etapie postępowania argumentacje prawną przekuwamy w korzystne dla naszych Klientów orzeczenia sądowe.

Współpracujemy z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

Nasza kancelaria współpracuje z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w zakresie rozwiązania problemów prawnych obywateli, którzy zaciągnęli kredyty frankowe oraz inne kredyty walutowe.

Takie wyróżnienie potwierdza, że nasza kancelaria jest godnym partnerem w zakresie powierzenia spraw dotyczących kredytów frankowych.
Przypominamy, że pomoc dla frankowiczów jest realna, a osoby które posiadają kredyt we frankach mogą z naszą pomocą podjąć odpowiednie kroki, aby rozwiązać własne problemy. Jesteśmy w stanie doprowadzić poprzez odpowiednie rozwiązania prawne do obniżenia raty kredytu lub zmniejszenia zadłużenia wobec banku.  

Pozwy przeciwko Bankom - korzyści dla Frankowiczów

Dlaczego warto?

Adwokat Paweł Przybyłowski Gdynia
Naprawdę warto zawalczyć o swoje prawa, zwłaszcza, jeśli spłata kredytu waloryzowanego do waluty jest dużym obciążeniem, a także wtedy, gdy istnieje potrzeba sprzedaży nieruchomości obciążonej hipoteką. Kancelaria Adwokacka działa na terenie Trójmiasta, ale zajmujemy się również sprawami kredytów waloryzowanych do walut udzielonych kredytobiorcom także w innych częściach kraju.

Poradnik frankowicza FAQ

Poradnik Frankowicza to kluczowe źródło wiedzy i wsparcia, które pomoże Ci zrozumieć sprawy związane z kredytem CHF.